Na czym polega jest katalogowanie strony z opisem?

Usługa katalogowania polega na regularnym jednakże rozłożonym w czasie dodawaniu linków wskazujących na dodawaną stronę do katalogów grupy Wicherok. Usługa ta zwiększa Page Rank katalogowanej strony oraz poprawia jej pozycje w wynikach wyszukiwania Google.


Dodatkowo usługa katalowania z opisem zapewnia że nasi pracownicy napiszą specjalnie dla twojej strony opis zawierający synonimy który po wymieszaniu będzie miał około 200-400 znaków, dobiorą tagi i odpowiednie tytuły.


Co mogę zyskać zlecając katalogowanie mojej strony?

Katalogowanie może znacznie polepszyć pozycję katalogowanej strony w wynikach wyszukiwania Google z racji iż nasze katalogi cechuje wysoka niespotykana w żadnej innej grupie katalogów jakość, zróżnicowanie i unikalność które zapewniają znacznie większą moc wpisów.


Czym cechują się katalogi grupy Wicherok?

- W każdym naszym katalogu na podstronie twojego wpisu znajduje się link wychodzący tylko do twojej strony, czyli 100% mocy wpisu przechodzi na twoją stronę.
- Nasze katalogi są moderowane, a wpisy stron w nich zawartych są posegregowane według tagów, dlatego wpis twojej strony znajdzie się wśród wpisów tematycznie powiązanych witryn.

- Katalogi Wicherok są długowieczne i nie zamierzamy z nich rezygnować po roku kiedy trzeba będzie zapłacić za odnowienie domeny.
- Nasze katalogi nie zawierają bijących po oczach agresywnych reklam tak bardzo znienawidzonych przez użytkowników.
- Nie można w opisach strony dodawać linków w treści przez co nasze katalogi nie są postrzegane przez algorytm Google jako tzw. Presell Page.
- Nasza grupa katalogowa nie składa się z setek katalogów dzięki czemu możemy się skupić na jakości katalogów z naszej grupy.
- Każdy katalog z naszej grupy posiada swoją własną indywidualną i unikalną całkowicie oprawę graficzną niespotykaną nigdzie indziej.
- Dodanie wpisu w naszych katalogach jest płatne dlatego też nie uraczysz w nich wpisów z popularnych dodawarek do katalogów.


Cennik katalogowania z napisaniem opisu dla osób prywatnych:

Ilość stron www
Cena za 1 szt.
Cena za pakiet
Rabat
1
8,00zł
1 sztuka 8zł
0%
5-19
6,40zł
5 sztuk 32zł
20%
20-49
5,00zł
20 sztuk 100zł
37,5%
50-99
4,00zł
50 sztuk 200zł
50%
100-400
3,20zł
100 sztuk 320zł
60%
Podane ceny są cenami brutto i zawierają VAT.